Elektro Retail Magazine
    • Voorpagina
    • IFA
    • Adverteren
    • Abonnement
    • Vacatures
    • Service
    • Contact
    Elektro Retail Magazine
    Home » Berichten » Samsung breidt Bespoke line-up uit naar Europa

    Samsung breidt Bespoke line-up uit naar Europa

    De high-end trendy serie Bespoke apparaten van Samsung worden nu ook in Europa en de VS op de markt gebracht. Het gaat hierbij om apparaten die aanpasbaar zijn aan de wensen van  de consument en die op tal van gebieden innovatief zijn.

    Zo bestaat de Bespoke serie onder meer uit koelkasten die wereldwijd in meer dan twintig kleuren en zeven afwerkingen verschijnen. De serie is in Nederland beschikbaar als 1-deurs model (koelkast en vriezer), terwijl de koelvriescombinaties met vriesvak onder in de afmetingen 1,85 en 2 meter verschijnen. Er zijn meerdere afwerkingen beschikbaar in vijf verschillende kleuren, variërend van klassiek zwart tot zachte pastelkleuren.

    Het nieuwe Bespoke Kitchen-pakket bevat een serie te customizen huishoudelijke apparaten. Zo is de magnetron in de Bespoke-serie voorzien van dezelfde look & feel als de koelkast. Met een ruime keuze aan kleuren en finishes, zoals Matte Black Steel, Navy Steel, Champagne Rose Steel en White Glass.

    Hiernaast bestaat de Bespoke line-up uit een groot aantal producten. We noemen er enkele.

    De Bespoke AirDresser is een stoomapparaat dat kleding reinigt en in conditie houdt. Vanaf september in Nederland verkrijgbaar.

    De Bespoke Air Purifier is een op maat gemaakte luchtreiniger die lucht aanzuigt vanuit vijf richtingen om snel en intensief te zuiveren, ook in grote ruimtes. Het meerlaagse zuiveringssysteem kan 99,999% van 0,01 µm stofverwijderen, terwijl door de slimme afvoer schone lucht in verschillende richtingen circuleert.

    De Bespoke Jet steelstofzuiger wordt geleverd met een Clean Station en een aangesloten laadstation. Eenmaal klaar met schoonmaken, zet je hem in het docking station en reinigt de stofzuiger zichzelf en laadt opnieuw op. De Bespoke Jet™ komt beschikbaar vanaf de tweede helft van 2021.

    De Jet Bot AI+ is een robotstofzuiger die is uitgerust met Intel kunstmatige intelligentie. Het apparaat herkent objecten en kiest vervolgens de optimale schoonmaakroute. Uitgerust met een camera, waardoor hij je via de SmartThings-app op afstand helpt bij thuisbewaking. Deze komt vanaf het derde kwartaal van 2021 in Nederland beschikbaar.

    De ShoeDresser ontgeurt, ontvochtigt en droogt schoenen op basis van hun materiaal en vorm, zodat ze met de juiste zorg worden onderhouden.

    De Bespoke Cube-koelkast biedt modulaire opslag voor andere items dan boodschappen, zoals wijn, bier en schoonheidsproducten. Dit apparaat is stil genoeg om in de slaapkamer of naast de bank te staan.

    Samsung Bespoke Home producten

     

    Gerelateerd

    Previous ArticleBlueair: Luchtreinigers bewezen effectief tegen covid
    Next Article Consument vervangt huishoudelijke apparaat eerder dan gepland

    Related Posts

    CEO Arcelik Hakan Bulgurlu verkozen tot president APPLiA Europe

    Filters microplastics in wasmachines in opkomst

    Inruilpremie voor oude koel- en vriesapparatuur

    Comments are closed.


    Neem een abonnement op ERM
    Hieronder een digitale uitgave van ERM. Wil je iedere maand ERM ontvangen? Kijk dan naar onze aantrekkelijke introductie-aanbieding op de pagina Abonnement op deze site.
    Contact
    Pressure Media
    Postbus 16
    8070 AA Nunspeet
    0341-701314
    info@pressuremedia.nl
    Abonneer je op deze blog

    Wil je niet wachten tot de volgende nieuwsbrief en meteen een bericht krijgen als wij hier iets nieuws posten? Meld dan hieronder jouw email-adres aan!

    Nieuwsbrief
    Meld je aan voor onze nieuwsbrief en krijg toegang tot onze Premium Content
    Copyright © 2022. Pressure Media

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

     

    Reacties laden....
     

    Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.