Elektro Retail Magazine
    • Voorpagina
    • IFA
    • Adverteren
    • Abonnement
    • Vacatures
    • Service
    • Contact
    Elektro Retail Magazine
    Home » Berichten » Moederbedrijf MediaMarkt vraagt €2,2 miljard steun

    Moederbedrijf MediaMarkt vraagt €2,2 miljard steun

    Het moederbedrijf van MediaMarkt en Saturn, Ceconomy, vraagt de Duitse overheid om steun in de vorm van 2,2 miljard euro, meldt het persbureau Bloomberg. Het bedrijf is in gesprek met zowel de Duitse staatsbank KfW als met andere banken voor een financieringspakket.

    MediaMarkt en Saturn hebben als gevolg van de coronacrisis in veel Europese landen (waaronder Duitsland) de winkels moeten sluiten, met grote financiële gevolgen. In Nederland hanteert MediaMarkt aangepaste openingstijden.

    Het concern heeft een zwaar jaar achter de rug. Het ging door een reorganisatie, zette vijfhonderd banen op de tocht in Duitsland, zag zijn ceo na tweehonderd dagen vertrekken en sloot het derde kwartaal nog af met rode cijfers. Toch behaalde het moederbedrijf van MediaMarkt in 2019 een netto bedrijfsresultaat van 121 miljoen euro; ruim vijf keer zoveel als het jaar daarvoor.

    Bron: RetailNews

    Gerelateerd

    Previous ArticleRustige stranden en winkelstraten
    Next Article OFED Talks van start

    Related Posts

    MediaMarkt komt met kleinere winkels

    Detailhandel in maart in de lift

    Nederland wordt pilotland voor MediaMarkt

    Comments are closed.


    Neem een abonnement op ERM
    Hieronder een digitale uitgave van ERM. Wil je iedere maand ERM ontvangen? Kijk dan naar onze aantrekkelijke introductie-aanbieding op de pagina Abonnement op deze site.
    Contact
    Pressure Media
    Postbus 16
    8070 AA Nunspeet
    0341-701314
    info@pressuremedia.nl
    Abonneer je op deze blog

    Wil je niet wachten tot de volgende nieuwsbrief en meteen een bericht krijgen als wij hier iets nieuws posten? Meld dan hieronder jouw email-adres aan!

    Nieuwsbrief
    Meld je aan voor onze nieuwsbrief en krijg toegang tot onze Premium Content
    Copyright © 2022. Pressure Media

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

     

    Reacties laden....
     

    Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.