Elektro Retail Magazine
    • Voorpagina
    • IFA
    • Adverteren
    • Abonnement
    • Vacatures
    • Service
    • Contact
    Elektro Retail Magazine
    Home » Berichten » Met korting naar de IFA 2018

    Met korting naar de IFA 2018

    Lezers van ERM en van ermonline.nl kunnen korting krijgen op toegangskaarten voor de komende editie van de IFA, IFA+ Summit en SHIFT AUTOMOTIVE. 

     

    Het bestelformulier vind je hier. Gereduceerde tickets kunnen ook online besteld en met een creditcard betaald worden via de volgende link: https://mb-av-nl.shop.secutix.com/list/otherProducts

    De IFA biedt vakbezoekers vele voordelen, zoals toegang tot IFA Global Markets, de “Fast Lane” waarmee u lange rijen bij de ingang vermijdt, een gratis Business-Breakfast, toegang tot de Internet-Lounge, gebruik van de gratis Shuttle-Service vanaf vliegveld Tegel naar de IFA en nog veel meer.

    Ook dit jaar wordt de IFA begeleid door IFA Global Markets, een speciaal B2B-handelsplatform dat leveranciers, fabrikanten, OEM’s en ODM’s met potentiële klanten en partners in contact brengt. De IFA Global Markets vindt van 2 tot en met 5 september 2018 plaats in de evenementenhal ‘Station Berlin’, op 20 minuten afstand van de beurslocatie en is te bereiken met gratis shuttlebussen die van het IFA-terrein vertrekken.

    Onder het motto The Edge of Innovation biedt IFA NEXT een innovatieplatform in hal 26, waar start-up’s, universiteiten, onderzoeksinstituten en organisaties samen over vernieuwende ideeën kunnen discussiëren. De populaire beurssegmenten zoals IFA+ Summit en IFA Keynotes, evenals de nieuwe conferentie SHIFT AUTOMOTIVE zullen dit jaar deel uitmaken van IFA NEXT. Het tweedaagse SHIFT AUTOMOTIVE is een samenwerking tussen de IFA en de Autosalon van Genève.

     

    Voor iedereen die niet in de gelegenheid is naar Berlijn af te reizen, houd we op deze site een IFA-Blog bij. Hierin plaatsen we dagelijks berichten en video’s over de IFA 2018.

     

    Gerelateerd

    Previous ArticleMiljoenenboetes voor opdrijven webwinkelprijzen
    Next Article MediaMarkt haalt 32.000 extra ventilatoren en airco’s naar Nederland

    Related Posts

    IFA 2022 in de steigers

    MediaMarkt Den Haag verhuist naar voormalig onderkomen Hudson’s Bay

    Zalando breidt uit met draagbare elektronica

    Comments are closed.


    Neem een abonnement op ERM
    Hieronder een digitale uitgave van ERM. Wil je iedere maand ERM ontvangen? Kijk dan naar onze aantrekkelijke introductie-aanbieding op de pagina Abonnement op deze site.
    Contact
    Pressure Media
    Postbus 16
    8070 AA Nunspeet
    0341-701314
    info@pressuremedia.nl
    Abonneer je op deze blog

    Wil je niet wachten tot de volgende nieuwsbrief en meteen een bericht krijgen als wij hier iets nieuws posten? Meld dan hieronder jouw email-adres aan!

    Nieuwsbrief
    Meld je aan voor onze nieuwsbrief en krijg toegang tot onze Premium Content
    Copyright © 2022. Pressure Media

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

     

    Reacties laden....