Elektro Retail Magazine
    • Voorpagina
    • IFA
    • Adverteren
    • Abonnement
    • Vacatures
    • Service
    • Contact
    Elektro Retail Magazine
    Home » Berichten » Edwin Klaasen ambassadeur AEG

    Edwin Klaasen ambassadeur AEG

    Zwar wit sfeerbeelden_AS_1593AEG Nederland is een samenwerking aangegaan met bakker Edwin Klaasen van Desemenzo. Met zijn trots, gedrevenheid en enthousiasme voor het bakkersvak is hij de perfecte ambassadeur voor vooral de PlusSteam oven van AEG,meldt het bedrijf in een persbericht.

     

    De nieuwe multifunctionele PlusSteam oven van AEG heeft een stoomfunctie die eenvoudig en precies de juiste hoeveelheid vocht toevoegt, voor een goudbruine korst op het brood en de zachtste cake. De stoomfunctie kan ook gebruikt worden om brooddeeg te laten rijzen voordat het zal worden gevormd in broden.

    Door middel van workshops en masterclasses met en rond AEG, in de AEG Cooking Clubs en op consumenten events, zoals BakingLab op de Taste of Amsterdam, gaat Edwin Klaasen laten zien hoe de multifunctionele oven met PlusSteam functie ideaal is voor consumenten om thuis aan de slag te gaan als echte bakker.

     

    Modeltype: BP301350WM 

    Voor een relatief kleine meerprijs ten opzichte van een gewone multifunctionele heteluchtoven kan de consument al een AEG multifunctionele heteluchtoven mét PlusSteam functie aanschaffen.

     

    Over Edwin Klaasen

    Edwin Klaasen startte in 2007 Desemenzo, bestaande uit een gedreven team van bakkers die op eigen wijze met bewust geselecteerde grondstoffen desembrood bakken. In 2013 gaf Edwin Klaasen het boek ‘Ik bak geweldig, jij trouwens ook’ uit, waarmee hij consumenten inspireert om met gevoel het perfecte brood te bakken. Daarnaast ontwikkelde hij speciaal voor de thuisbakker een assortiment van zeven soorten bloem en meel.

    Gerelateerd

    Previous ArticleMiele: ‘Misschien zelf producten online verkopen’
    Next Article Smart witgoed nog niet in trek

    Related Posts

    Inruilpremie voor oude koel- en vriesapparatuur

    John Legend benoemd tot LG Signature ambassadeur

    Euronics Group sponsor UEFA Women’s Football

    Comments are closed.


    Neem een abonnement op ERM
    Hieronder een digitale uitgave van ERM. Wil je iedere maand ERM ontvangen? Kijk dan naar onze aantrekkelijke introductie-aanbieding op de pagina Abonnement op deze site.
    Contact
    Pressure Media
    Postbus 16
    8070 AA Nunspeet
    0341-701314
    info@pressuremedia.nl
    Abonneer je op deze blog

    Wil je niet wachten tot de volgende nieuwsbrief en meteen een bericht krijgen als wij hier iets nieuws posten? Meld dan hieronder jouw email-adres aan!

    Nieuwsbrief
    Meld je aan voor onze nieuwsbrief en krijg toegang tot onze Premium Content
    Copyright © 2022. Pressure Media

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

     

    Reacties laden....
     

    Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.