Elektro Retail Magazine
    • Voorpagina
    • IFA
    • Adverteren
    • Abonnement
    • Vacatures
    • Service
    • Contact
    Elektro Retail Magazine
    Home » Berichten » Al 60 jaar plezier in koffie met Melitta

    Al 60 jaar plezier in koffie met Melitta

    Melitta FacebookactieIn 1908 vond Melitta Bentz de eerste koffiefilter uit, dankzij een tinnen blikje waarin ze gaatjes prikte en een vloeiblad uit het schoolschrift van haar zoon. Met deze uitvinding gaf Melitta Bentz blijk van een uitvindersgeest, die tot op de dag van vandaag de drijfveer is om koffiegenot aan te bieden passend bij de tijdsgeest.

    Inmiddels bestaat het assortiment van Melitta uit een breed gamma van koffiefilters, filterkoffiezetters, waterkokers, volautomatische espresso-toestellen en allerlei accessoires.

    Sinds 1956 is Melitta ook in Nederland dé expert in koffiebereiding. En dat betekent dat het bedrijf dit jaar zijn 60 jarig bestaan viert!

    Dit hoopt Melitta te doen met minimaal 6.000 Facebook-fans.

     

    Wil jij Melitta daarbij helpen?

    Klik dan HIER en LIKE de Melitta Facebook-pagina.

    Je ontvangt dan regelmatig leuke berichten over koffiebereiding, met interessante koffie weetjes en leuke tips en recepten.

    Gerelateerd

    Previous ArticleWinnares LG OLED-TV ‘verliefd op Cord Zero’
    Next Article Het koffiezetapparaat als medium?

    Related Posts

    Inruilpremie voor oude koel- en vriesapparatuur

    John Legend benoemd tot LG Signature ambassadeur

    Op stropers jagen met Samsung

    Comments are closed.


    Neem een abonnement op ERM
    Hieronder een digitale uitgave van ERM. Wil je iedere maand ERM ontvangen? Kijk dan naar onze aantrekkelijke introductie-aanbieding op de pagina Abonnement op deze site.
    Contact
    Pressure Media
    Postbus 16
    8070 AA Nunspeet
    0341-701314
    info@pressuremedia.nl
    Abonneer je op deze blog

    Wil je niet wachten tot de volgende nieuwsbrief en meteen een bericht krijgen als wij hier iets nieuws posten? Meld dan hieronder jouw email-adres aan!

    Nieuwsbrief
    Meld je aan voor onze nieuwsbrief en krijg toegang tot onze Premium Content
    Copyright © 2022. Pressure Media

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

     

    Reacties laden....
     

    Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.