Elektro Retail Magazine
    • Voorpagina
    • IFA
    • Adverteren
    • Abonnement
    • Vacatures
    • Service
    • Contact
    Elektro Retail Magazine
    Home » Berichten » 35 jaar stofzuigen met een smile

    35 jaar stofzuigen met een smile

    Numatic viert jubileum

    foto's jubileum-pers[1]Stofzuiger Henry is 35 jaar. Reden voor Numatic International BV om terug te blikken op 35 jaar stofzuigen met een smile. Want dat Henry geliefd is om zijn vrolijke lach, is algemeen bekend.

     

    Achter de lach gaat echter een wereld van research en development schuil die door de jaren heen Henry gemaakt heeft tot een krachtige en duurzame stofzuiger die zowel door de consument als de professionele gebruiker wordt ingezet. Voor het jubileum is een limited edition stofzuiger uitgebracht met de looks van toen en de techniek van nu.

    In de april-editie van ERM een uitgebreide rapportage over Numatic, Henry en de andere stofzuigers van dit merk.
    Zie ook: www.numatic.nl

    Gerelateerd

    Previous ArticleKieskeurig en BesteProduct: video-oplossing voor fabrikanten
    Next Article ​Blokker op de schop: 390 banen weg

    Related Posts

    Witt introduceert pizzaoven

    Nieuwe showroom Loewe Opta Benelux

    Samsung boekt recordresultaten

    Comments are closed.


    Neem een abonnement op ERM
    Hieronder een digitale uitgave van ERM. Wil je iedere maand ERM ontvangen? Kijk dan naar onze aantrekkelijke introductie-aanbieding op de pagina Abonnement op deze site.
    Contact
    Pressure Media
    Postbus 16
    8070 AA Nunspeet
    0341-701314
    info@pressuremedia.nl
    Abonneer je op deze blog

    Wil je niet wachten tot de volgende nieuwsbrief en meteen een bericht krijgen als wij hier iets nieuws posten? Meld dan hieronder jouw email-adres aan!

    Nieuwsbrief
    Meld je aan voor onze nieuwsbrief en krijg toegang tot onze Premium Content
    Copyright © 2022. Pressure Media

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

     

    Reacties laden....
     

    Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.