Elektro Retail Magazine ERM erm

Xperia Play: Sony’s PlayStation Phone

Sony introduceert zeer binnenkort – 13 februari om precies te zijn – de PlayStation Phone onder de naam Xperia Play. De naam was al min of meer bekend maar Sony had deze nog niet officieel bevestigd.


Tijdens de Superbowl konden Amerikaanse televisiekijkers als eerste een commercial zien van de Xperia Play, die op Android draait. Bovendien heeft Sony Ericsson de Xperia Play nu op hun Facebookpagina aangekondigd.

De Xperia Play wordt tijdens het  Mobile World Congress in Barcelona aangekondigd. Het evenement is vanuit Nederland zondagavond 13 februari om 7 uur ’s avonds te volgen via Facebook.

YouTube Preview Image

You must be logged in to post a comment.

Lees ERM online



Nieuwsgierig naar ERM? Hierboven treft u een oudere uitgave die u helemaal online kunt lezen. Wilt u voortaan iedere maand ERM lezen? Kijk dan even op onze pagina ABONNEMENT.

iRobot Commercial

De iRobot commercial is in de periode 12 tot en met 25 november te zien op verschillende tv-zenders, waaronder tijdens de vriendschappelijke voetbalwedstrijd Nederland-Duitsland op 14 november (voorbeschouwing, rust en nabeschouwing). Wij geven alvast de premiere.

Heeft u ook een leuk filmpje ergens gezien? Geef het ons door en wellicht plaatsen wij het op deze site!