DENON viert 100 jaar passie voor audio
DENON, fabrikant van hoogwaardige home entertainment producten, viert dit jaar zijn 100-jarig bestaan. Dit merk heeft de afgelopen eeuw aan de wieg gestaan van tal van vernieuwingen in de audio-wereld.
In Japan werd in 1910 Nippon Chikuonki Shoukai (Japan Recorders Corporation) opgericht door een Amerikaanse handelaar genaamd Frederick Whitney Horn. Samen met Japanse partners bracht hij de eerste producten van het bedrijf uit: één enkel apparaat voor zowel het opnemen als afspelen van grammofoonplaten. Eind jaren 30 werd de huidige merknaam ‘DENON’ geboren.
Ichikawa, President Denon Brand Company: “Dankzij creatieve passie en premium technologie heeft DENON baanbrekende primeurs geleverd. Nu, in 2010 vieren we 100 jaar geschiedenis en kijken we uit naar de volgende 100 jaar. Onze innovaties hebben geleid tot de ontwikkeling van geheel nieuwe productcategorieën met nieuwe manieren om niet alleen van muziek maar ook van films te genieten en bieden de beste oplossingen voor hoogwaardige home entertainment.”








