Elektro Retail Magazine

Prijswinnaar Dolce Gusto Circolo Scooter

Tijdens de HON show van januari 2010 heeft Groupe SEB de nieuwe Dolce Gusto Circolo geïntroduceerd. De bezoekers reageerden erg enthousiast en hebben onder het genot van een lekker kopje espresso tijdens de show alvast een bestelling geplaatst. Voor de winkeliers die een bestelling hebben geplaatst was het even spannend, omdat er een Italiaanse Retro scooter gewonnen kon worden. Expert Laren is de gelukkige winnaar van de scooter.

Vanaf 12 april is de Dolce Gusto Circolo te koop en geeft Groupe SEB tijdelijk € 30,- refund bij aankoop van een Dolce Gusto.

Op de foto v.l.n.r. Ton Holtman (Groupe SEB), Joop de Jong (Expert-ondernemer ) en Emiel Hendriks  HON.

  • Twitter
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • RSS
  • StumbleUpon

Je moet ingelogd zijn om reactie te kunnen plaatsen.

Lees ERM online



Nieuwsgierig naar ERM? Hierboven treft u een oudere uitgave die u helemaal online kunt lezen. Wilt u voortaan iedere maand ERM lezen? Kijk dan even op onze pagina ABONNEMENT.

Kat spelt met iPad

Deze kat haalt de hoogste score!

Heeft u ook een leuk filmpje ergens gezien? Geef het ons door en wellicht plaatsen wij het op deze site!