Met Electrolux meerijden in Amstel Gold Race 2010

Of het nu gaat vriezen of dooien, het is traditiegetrouw nu tijd om alweer aan wielrennen te denken. Want op 17 april vindt de toerversie van de Amstel Gold Race plaats.

Deze toerversie van de bekende wielerklassieker is zeer populair. Vorig jaar was de inschrijving namelijk al binnen 30 uur gesloten. En méér startbewijzen kunnen gewoon niet worden afgegeven. Maar klanten van Electrolux kunnen meedoen! Kopen zij in de periode 1 februari t/m 14 maart 2010 een Electrolux was- of droogautomaat, dan ontvangen zij een startbewijs vor de toerversie van de Amstel Gold Race. Het enige dat zij hiervoor hoeven doen is de antwoordkaart volledig in te vullen en deze samen met een kopie van de aankoopnota voor 18 maart a.s. naar Electrolux te sturen. Zij kunnen dan rekenen op een gastvrij onthaal op de speciale Electrolux locatie in Valkenburg.

Je moet ingelogd zijn om reactie te kunnen plaatsen.

Lees ERM online


Nieuwsgierig naar ERM? Hierboven treft u een oudere uitgave die u helemaal online kunt lezen. Wilt u voortaan iedere maand ERM lezen? Kijk dan even op onze pagina ABONNEMENT.

Miele Catwalk

Op 4, 7 en 8 oktober is het zo ver. Miele organiseert voor alle fashionista's en modeliefhebbers de eerste editie van de Miele Catwalk. Een wervelende show in het Miele Inspirience Centre te Vianen, waar diverse internationale topmerken hun nieuwste collectie tonen. Met als absoluut hoogtepunt een haute couture show van Mart Visser.

Kaarten zijn te bestellen op http://www.mielecatwalk.nl