Elektro Retail Magazine

Scheer & Foppen wil Media Markt online voorblijven

Scheer & Foppen investeerde de afgelopen jaren flink in webshops. “Online niet meer weg te denken. Nu is het een kwestie van optimaliseren en oogsten”, aldus Henk Gankema, manager e-commerce bij Scheer & Foppen.


Gankema: “Het is het nog steeds zo dat 80 procent van de consument in stenen winkel een product zoekt. Maar we proberen zo breed mogelijk in te zetten.” Welk percentage van de omzet Scheer & Foppen uit de online verkopen haalt, dat wil Gankema niet zeggen. Wel wil hij kwijt dat de vier de sites van Scheer & Foppen bij elkaar wekelijks rond de 100.000 unieke bezoekers trekken. “Bobshop en Internetshop zijn onze speerpunten, die doen het het beste.”

Lees hier het volledige artikel.

  • Twitter
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • LinkedIn
  • RSS
  • StumbleUpon

Je moet ingelogd zijn om reactie te kunnen plaatsen.

Lees ERM online



Nieuwsgierig naar ERM? Hierboven treft u een oudere uitgave die u helemaal online kunt lezen. Wilt u voortaan iedere maand ERM lezen? Kijk dan even op onze pagina ABONNEMENT.

Kat spelt met iPad

Deze kat haalt de hoogste score!

Heeft u ook een leuk filmpje ergens gezien? Geef het ons door en wellicht plaatsen wij het op deze site!