Inductiefornuizen bij Boretti

Boretti inductieSinds een aantal jaren is inductiekoken aan een sterke opmars bezig. Niet zo verwonderlijk, aangezien de vele voordelen die de kooktechniek biedt.

 

De link leggen tussen inductie en het fornuis, het werkinstrument van de chef-kok, kon niet lang uitblijven. Struikelpunten bij inductiekookplaten zijn de beperkte plaats om potten en pannen te plaatsen, én de onhandige tiptoets bediening. 

Boretti introduceert met de inductiefornuizen een elegante en praktische oplossing. Anders dan bij gewone kookplaten, bieden Boretti inductiefornuizen een opvallend groot kookoppervlak. Twee grote potten kunnen moeiteloos achter elkaar geplaatst worden. Daarnaast bieden de Boretti fornuizen 5 tot 6 inductiezones!

Speciaal voor deze fornuizen werd een bediening met knoppen ontwikkeld. Deze staan garant voor een snelle en soepele controle over de kookplaat, én het fornuis bewaart het typische beeld.

Waarschijnlijk één van de belangrijkste argumenten voor inductie, is het gemakkelijke onderhoud. De vlakke keramische glasplaat blijft dankzij de inductietechniek relatief koud, en garandeert een eenvoudige schoonmaak na elke kookbeurt.

Boretti heeft heel wat inductiefornuizen in het gamma. Strak of eerder klassiek, terwijl de zwartglazen plaat voor een speciaal element zorgt, dat kan contrasteren, of netonopvallend aansluiten aan de lijn van de keuken.

Je moet ingelogd zijn om reactie te kunnen plaatsen.

Lees ERM online


Nieuwsgierig naar ERM? Hierboven treft u een oudere uitgave die u helemaal online kunt lezen. Wilt u voortaan iedere maand ERM lezen? Kijk dan even op onze pagina ABONNEMENT.

Brutale winkeldief

Deze jongen probeert een flatscreen uit een winkel te stelen. Hij wordt (natuurlijk) betrapt....

Heeft u ook een opmerkelijk filmpje gezien? Laat het ons even weten en wie weet plaatsen wij het filmpje op deze site!

Uw mening

LCD. plasma, 200 Hz, 600 Hz, OLED-tv, Backlight LED, RGB-LED, wireless HD, 3D HD-TV... Houdt u het nog een beetje bij? Of denkt u dat de ontwikkeling te snel gaan voor de consument?

  • Ik volg alles op de voet, want ik wil mjin klanten optimaal kunnen voorlichten. (62%, 51 Votes)
  • Ik probeer alles te volgen, want de consument doet dat ook en ik wil niet met m'n mond vol tanden staan! (29%, 24 Votes)
  • Het is niet bij te houden, zo snel als alles gaat. Hoeft ook niet, want de consument weet toch ook niet alles? (9%, 7 Votes)

Uitgebrachte stemmen: 82

Loading ... Loading ...